Teknik Eğitim, Mühendislik ve Danışmanlık Merkezi

Image Alt

Hakkımızda

  /  Hakkımızda
Türkiye’de 2007 yılında eğitimlerine başlayan CADİSTANBUL Eğitim Kurumu, birçok ilke imza atmış, yeni eğitim programları tasarlamış ve hayata geçirmiştir. Eğitim danışmanlık alanında kaliteli hizmet veren, bilişim sektöründe saygı ve güvenle anılan “lider” eğitim firması kimliğimizi bunca yıl olduğu gibi, önümüzdeki yıllarda da titizlikle korumaktır. Bu misyonu tam anlamıyla gerçekleştirmek için bugün ulaştığımız düzeyi aşarak, uluslararası boyutlardaki mükemmelliği norm alan bir eğitim kuruluşu haline gelmeyi amaçlamaktayız.
Şüphesiz ki, verilecek eğitim hizmetlerinin değeri, bu çalışmaları yürüten eğitimcilerin konularında uzman olmalarına bağlıdır. Uzmanlık ise,ancak bu konuda elde edilmiş eğitim sonrasında, yerel ve uluslararası platformdaki uzun deneyimlerle kazanılabilmektedir

Misyon&Vizyon

Sürekli yenilenen yüksek standartlı, kaliteli ve bilgi çağına adaptasyonu güçlü eğitimler sunarak bireysel ve kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, onların güncel eğitim ihtiyaçlarını kalite kavramının sınırlarını zorlayarak karşılamaktır. Kurumumuz, bilgiye açık herkese açıktır.

Eğitimler

Mimarlık, görselleştirme, makina, inşaat gibi konularda eğitimler vermekteyiz.
Mimarlık&Görselleştirme 0
İnşaat 0
Makine 0
Birebir Özel Eğitim 0

Teknik Eğitim, Mühendislik ve Danışmanlık Merkezi